Urban Iki

Detské sedačky Urban Iki

Urban Iki by rado prinieslo trochu Iki do tvojho života! S koreňmi v Japonsku, Iki ako súčasť Japonskej kultúry je pre nás blízka a vzácna. Krása v každodennom živote je časťou Iki pocitu.

Presne preto je Urban Iki o dizajne, avšak nie o komplikovanom, ale práve naopak, úprimnom, originálnom a hlavne funkčnom. Detské sedačky Urban Iki boli vytvorené holandskými dizajnérmi tak, aby každý mohol mať časť Iki vo svojom živote.

Všetky Urban Iki sedačky musia splniť vysoké štandardy kvality a bezpečnosti, či už v Japonsku, ale tak isto aj v Európe (EN14344). Urban Iki sedačky majú TUV certifikát, ktorý testoval nezávislý nemecký inštitút.

detské sedačky Urban Iki
detské sedačky Urban Iki

Holandský dizajn

Holandský dizajn mohol prísť odkiaľkoľvek, ale nie je to všetko len o Holanďanoch. Poukazuje na mentalitu, pretože je nekonvenčný, kreatívny, odvážny, ale to najdôležitejšie, funkčný. Inšpirovaný ľuďmi, ktorými to hýbe. Presne tí, ktorí nachádzajú riešenia pre každodenné výzvy, a pracujú na ich vylepšovaní.

Technológia z Japonska

Urban Iki od OGK spája východ so západom. Holandský dizajn sa zlučuje s Japonskou technológiou. Na uliciach každého japonského moderného mesta môžete vidieť matky a otcov bicyklujúcich so svojimi deťmi v OGK sedačkách. Sedačkách, ktoré sú vytvorené, technicky vyvinuté a vyrobené v našich moderných výrobných halách podľa vysokej Japonskej kvality a bezpečnostných štandardov. V Japonsku to robíme už 80 rokov! Urban Iki nie je žiadna nová kapitola v zozname budúcich plánovaných príbehov. Urban Iki je naša minulosť, prítomnosť a budúcnosť v jednom.

detské sedačky Urban Iki
detské sedačky Urban Iki

Dostupná cena

Skvelý nápad, dokonalý dizajn, vysoká kvalita, prístupná cena. Je to presne ako pocit niečo vyhrať! My ten pocit poznáme a preto sa s ním chceme podeliť. Komplexný produkt so všestranným využitím, ktorý spĺňa prísne kritéria bezpečnosti a naviac, za takú cenu. To sú detské sedačky Urban Iki.

TUV testované, schvalené

Keď si kupujeme nejaký produkt, veríme, že je bezpečný a zároveň aj kvalitný. Tak by to malo byť. My sa za svoj produkt cítime zodpovední a preto prioritne dbáme na bezpečnosť a kvalitu našich sedačiek. V Európe norma „EN14344“ popisuje tie najdôležitejšie atribúty na zaistenie bezpečnosti. Táto norma je samozrejme taktiež používaná pri výrobe sedačiek. TUV je nezávislý inštitút, ktorý sa stará o testovanie a schvaľovanie produktov.

detské sedačky Urban Iki
detské sedačky Urban Iki

Vytvor si vlastnú sedačku

Sami si môžeme vymyslieť dizajnové cyklosedačky s krásnymi farbami, ale keďže my myslíme na vás, uvedomili sme si, že by ste si radi vybrali vlastné farby. Vy viete najlepšie, čo máte radi! Takže vám to v našom webovom obchode ponúkame. Rozhliadnite sa a nakonfigurujte si vlastnú sedačku, vo vlastných farbách, ktoré sa vám páčia. My vám sedačku poskladáme a pošleme – tak jednoduché.

Ľahké kliknutie a nainštalované

Nechceme, aby ste sa namáhali s našimi sedačkami! Chceme, aby ste si ich užili. A preto, insťalačný proces sedačky na váš bicykel by mal byť čo najjednoduchší. S Urban Iki to netrvá dlhšie ako 5 minút práce, a môžete to urobiť sami. Ak pôjdete von bez vašich najmenších, môžete dať sedačku dole v sekunde. S extra montážnym rámom alebo držiakom, ktoré si môžete kúpiť ako doplnok, môžete veľmi jednoducho vymeniť sedačky medzi bicyklami. Naozajstný šetrič peňazí. Iba klik a ideš!

detské sedačky Urban Iki
detské sedačky Urban Iki

Vidíme a veríme v náš svet

Dostupné rodinné bicyklovanie prichádza bez kompromisu. Bezpečnosť, kvalita, dizajn, funkčnosť a dostupnosť idú ruka v ruke! Preto Urban Iki prináša ten najlepší holandský dizajn so smart technológiou z Japonska.

Náš tím je vždy

pripravený vám pomôcť

Miroslava Backová

obchod

Objednajte si svoju novú

detskú sedačku ešte dnes!

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".