S-bikes

Čo robíme

Elektrobicykle pre každého predávame s láskou, vášňou a nadšením, pretože veríme že s nami Vám to pôjde ľahšie! Keďže sa venujeme hlavne „kolesám“ – vynálezu, ktorý hýbe svetom, v našom portfóliu nemôže chýbať aj bicykel. A keď už, tak potom značka S-BIKES!

Chceme priniesť a prinášame elektro bicykle pre každého, pre rôzne druhy využitia a účely. Bicykle S-BIKES sú vyrábané najnovšími technológiami, použité kvalitné komponenty a jedinečné dizajny. Zákazníkom ponúkajú vysokú kvalitu, perfektný dizajn, prepracované detaily a to všetko v podmienkach dostupných pre každého.

V ponuke našej značky nájdete bicykle pre všetky odvetvia cyklistiky – horské, cestné, trekingové, mestské i „skladačky“ pre perfektné využitie v meste a možnosti „zbalenia“ do kufra osobného automobilu.

Naša práca sa stala zároveň aj našim koníčkom a celoživotným poslaním.

Nina Chlebanová S-BIKES
elektrobicykel S-BIKES

Bicykle S-BIKES

Značka S-BIKES je na slovenskom a českom trhu zastupovaná spoločnosťou Origos Group, s.r.o. Pri návrhu a vývoji bicyklov spolupracujeme s najväčším čínskym premium výrobcom bicyklov – ZheJlang Apollo. S vlastným vývojovým centrom v Číne nám umožňujú uskutočnenie našej vízie. Všetky bicykle S-BIKES sú vyrobené podľa najprísnejších štandardov a sú výsledkom početných technických a programových inovácií.

Spokojní zákazníci

Pri vývoji bicyklov chceme sledovať jediný cieľ: zákazníkom ponúknuť najlepšiu používateľskú skúsenosť. Početní spokojní zákazníci obchodnú značku S-BIKES stavajú medzi najznámejšie značky v našom regióne vo svojej oblasti. Bicykle S-BIKES vznikajú na výrobnom páse spolu s bicyklami popredných obchodných značiek.

spokojní zákazníci s S-BIKES

Náš tím je vždy

pripravený vám pomôcť

lukas-losonszky-sbikes

Ing. Lukáš Losonszký

Obchod

Objednajte si svoj nový

elektrobicykel ešte dnes!

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".