S-bikes

Čo robíme

Elektrobicykle pre každého predávame s láskou, vášňou a nadšením, pretože veríme že s nami Vám to pôjde ľahšie! Keďže sa venujeme hlavne „kolesám“ – vynálezu, ktorý hýbe svetom, v našom portfóliu nemôže chýbať aj bicykel. A keď už, tak potom značka S-BIKES!

Chceme priniesť a prinášame elektro bicykle pre každého, pre rôzne druhy využitia a účely. Bicykle S-BIKES sú vyrábané najnovšími technológiami, použité kvalitné komponenty a jedinečné dizajny. Zákazníkom ponúkajú vysokú kvalitu, perfektný dizajn, prepracované detaily a to všetko v podmienkach dostupných pre každého.

V ponuke našej značky nájdete bicykle pre všetky odvetvia cyklistiky – horské, cestné, trekingové, mestské i „skladačky“ pre perfektné využitie v meste a možnosti „zbalenia“ do kufra osobného automobilu.

Naša práca sa stala zároveň aj našim koníčkom a celoživotným poslaním.

Nina Chlebanová S-BIKES
elektrobicykel S-BIKES

Bicykle S-BIKES

Značka S-BIKES je na slovenskom a českom trhu zastupovaná spoločnosťou Origos Group, s.r.o. Pri návrhu a vývoji bicyklov spolupracujeme s najväčším čínskym premium výrobcom bicyklov – ZheJlang Apollo. S vlastným vývojovým centrom v Číne nám umožňujú uskutočnenie našej vízie. Všetky bicykle S-BIKES sú vyrobené podľa najprísnejších štandardov a sú výsledkom početných technických a programových inovácií.

Spokojní zákazníci

Pri vývoji bicyklov chceme sledovať jediný cieľ: zákazníkom ponúknuť najlepšiu používateľskú skúsenosť. Početní spokojní zákazníci obchodnú značku S-BIKES stavajú medzi najznámejšie značky v našom regióne vo svojej oblasti. Bicykle S-BIKES vznikajú na výrobnom páse spolu s bicyklami popredných obchodných značiek.

spokojní zákazníci s S-BIKES

Náš tím je vždy

pripravený vám pomôcť

Miroslava Backová

Obchod

Objednajte si svoj nový

elektrobicykel ešte dnes!

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".