Často kladené otázky

Samotné nabíjanie je rýchle a jednoduché, pretože prebieha prostredníctvom obyčajnej domovej elektrickej zásuvky. Nabíjanie prebieha do 5h, v závislosti od vybitia baterky. Batériu pri modely F50e kľúčom odomknete a môžete ju tak oddeliť od bicykla. Nabíjať môžete kdekoľvek chcete. Bicykel zostane zaparkovaný v garáži a baterku medzitým nabíjate vo vašej obývačke. Jednoduché a praktické.

jednoduché nabíjanie S-BIKES

Elektrické bicykle S-BIKES musia byť po najazdení prvých 100 km od zakúpenia odovzdané autorizovanému servisu, kde sa znova nastavia hlavné komponenty vášho elektrického bicykla.

Horský elektrobicykel M50e

Bicykle S-BIKES sú vybavené modernou elektronikou S-BIKES iQ, ktorá riadi činnosť bicykla a elektromotora asistujúceho používateľovi pri jazde. Rozličné programy jazdy umožňujú aj rozličný dojazd a maximálnu cestovnú rýchlosť. Ak chcete zvýšiť maximálnu rýchlosť používajte vyššie programy asistencie. Pre dlhší dojazd používajte nižšie programy asistencie.

Zapínanie a vypínanie elektrobicykla sa robí tlačidlom (M). Pri dlhšom stlačení sa bicykel zapne a podľa toho istého postupu sa tiež vypína. Kratšie stlačenie (M) umožňuje sa pohybovať v menu cyklopočítača S-BIKES iQ.

S-BIKES IQ

Elektrobicykle S-BIKES sú vybavené LED svetlami. Zapnete ich dlhším stlačením tlačidla (+). Súčasne je aktivované aj osvetlenie cyklopočítača.

LED svetlá S-BIKES

Pomoc pri štarte do kopca sa aktivuje dlhším stlačením tlačidla (-). Bicykel je automaticky poháňaný elektromotorom rýchlosťou 5 km/h. Pomoc sa môže použiť ako pri štartovaní na svahu, tak aj pri jazde v rovine a asistencia nezávisí od zvoleného prevodového stupňa na prevodovke.

S-BIKES IQ

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?

Neváhajte nás kontaktovať.

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".